Ak si myslíte, že v Bratislave po Nesrovnalovi nemôže nič horšie prísť, ste na omyle

Autor: Milan Varga | 14.4.2018 o 10:12 | (upravené 14.4.2018 o 10:18) Karma článku: 10,11 | Prečítané:  6427x

V Bratislave už dlhšie koluje názor, že nič horšie po Ivovi Nesrovnalovi prísť nemôže. Zo začiatku “nový vietor”, no následne sa vyfarbil a ukázal, že Bratislavčania vedia stále naletieť na medové reči.

Primátor, do ktorého Bratislavčania vkladali obrovské nádeje sklamal na plnej čiare. Stačí spomenúť netransparetný výber riaditeľov mestských podnikov, zbúranie PKO, krádež petičných hárkov k petícii o zákaze hazardu, prechody pre chodcov na Trnavskom mýte a mno ďalšieho. To však ale nemusí byť stále to najhoršie.

Zvolebnieva sa a v mediach sa ukazujú prvé potencionálne mená, ktoré sa budú usilovať o kreslo primátora Bratislavy.

Tými najvýraznejšími sú Vašo Mika, Matúš Vallo, Ján Mrva a Jozef Krúpa. Posledný z nich by mal byť varovným prstom pre všetkých, ktorí chcú aby z Bratislavy bolo slušné mesto.

Jozef Krúpa, starosta Záhorskej Bystrice je známy svojimi neukojenými ambíciami a pokiaľ je to možné je všade tam, kde sa niečo deje. Práve on stojí za úspešnou kampaňou súčasného primátora. Teda Krúpa iba v pozadí cez svoju agentúru DIVYD s.r.o., ktorá má sídlo, práve na adrese pána starostu.

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=24185&SID=2&P=1

Táto firma zarábala tiež na Fonde národného majetku.

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/bubenikova-najala-fond-agenturu-prihrala-kseft-vlastnym.html

Následne to už išlo dole z kopca a okrem samotného Krúpu to dokazovala aj jeho rodina. Počas volebnej noci sa v Nesrovnalovom štábe neprimerane a v podnapitom stave vyjadroval aj Krúpov syn, ktorému nevadí pred kamerami nadávať. Ide presne o toho istého mladého Krúpu, ktorý strašil obyvateľov Bratislavy streľbou z atrapy zbrane.

http://www.topky.sk/cl/10/1467393/Identita-strelca-z-Lamaca-odhalena--Prominentny-synacik--ktory-poslal-do-p-ce-Fica--J-T-a-Pentu-

Späť ešte k firme DIVYD s.r.o. Mimo Krúpu sa s ňou spája ďalšie zaujímavé meno bratislavského komunálu a to priamo s Nesrovnalovým poradcom Romanom Holešom, ktorý bol nahratý ako ponúkal poslancom miesta vo vedení spoločnosti OLO za hlasovanie o nových šéfov mestských podnikov.

http://www.tvnoviny.sk/domace/1808431_novi-sefovia-bratislavskych-mestskych-firiem-dpb-a-olo-sa-ujali-funkcie

Mimo iné si Krúpa vedel takýmito krôčikmi získať vplyv aj v TIPOSe a taktiež má na svedomý, že Bratislava prichádza ročne o milióny eur. Nakoľko jeho agentúra robila ščítanie obyvateľov, ktoré sa nerobilo primeraným spôsobom.

Prajem si, aby sme nedali na marketing, ale volili tých, ktorí na to skutočne majú. Verím v zdravý rozum a preto mojimi favoritmi sú Ján Mrva, alebo Vašo Mika.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Michala Havrana

Európa je civilizácia fake news (píše Michal Havran)

Rimania označili zmŕtvychvstanie ako prvý hoax.

PLUS

Boli sme u posledného grófa Šternberka zo Šternberka

Po hrade jazdili na trojkolkách, aj robili omše.

SVET

Únia zatvára hranice. Opúšťa tým myšlienky Schengenu

Z núdzových opatrení sa stávajú dlhodobé.


Už ste čítali?