Ak si myslíte, že v Bratislave po Nesrovnalovi nemôže nič horšie prísť, ste na omyle

Autor: Milan Varga | 14.4.2018 o 10:12 | (upravené 14.4.2018 o 10:18) Karma článku: 10,11 | Prečítané:  6327x

V Bratislave už dlhšie koluje názor, že nič horšie po Ivovi Nesrovnalovi prísť nemôže. Zo začiatku “nový vietor”, no následne sa vyfarbil a ukázal, že Bratislavčania vedia stále naletieť na medové reči.

Primátor, do ktorého Bratislavčania vkladali obrovské nádeje sklamal na plnej čiare. Stačí spomenúť netransparetný výber riaditeľov mestských podnikov, zbúranie PKO, krádež petičných hárkov k petícii o zákaze hazardu, prechody pre chodcov na Trnavskom mýte a mno ďalšieho. To však ale nemusí byť stále to najhoršie.

Zvolebnieva sa a v mediach sa ukazujú prvé potencionálne mená, ktoré sa budú usilovať o kreslo primátora Bratislavy.

Tými najvýraznejšími sú Vašo Mika, Matúš Vallo, Ján Mrva a Jozef Krúpa. Posledný z nich by mal byť varovným prstom pre všetkých, ktorí chcú aby z Bratislavy bolo slušné mesto.

Jozef Krúpa, starosta Záhorskej Bystrice je známy svojimi neukojenými ambíciami a pokiaľ je to možné je všade tam, kde sa niečo deje. Práve on stojí za úspešnou kampaňou súčasného primátora. Teda Krúpa iba v pozadí cez svoju agentúru DIVYD s.r.o., ktorá má sídlo, práve na adrese pána starostu.

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=24185&SID=2&P=1

Táto firma zarábala tiež na Fonde národného majetku.

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/bubenikova-najala-fond-agenturu-prihrala-kseft-vlastnym.html

Následne to už išlo dole z kopca a okrem samotného Krúpu to dokazovala aj jeho rodina. Počas volebnej noci sa v Nesrovnalovom štábe neprimerane a v podnapitom stave vyjadroval aj Krúpov syn, ktorému nevadí pred kamerami nadávať. Ide presne o toho istého mladého Krúpu, ktorý strašil obyvateľov Bratislavy streľbou z atrapy zbrane.

http://www.topky.sk/cl/10/1467393/Identita-strelca-z-Lamaca-odhalena--Prominentny-synacik--ktory-poslal-do-p-ce-Fica--J-T-a-Pentu-

Späť ešte k firme DIVYD s.r.o. Mimo Krúpu sa s ňou spája ďalšie zaujímavé meno bratislavského komunálu a to priamo s Nesrovnalovým poradcom Romanom Holešom, ktorý bol nahratý ako ponúkal poslancom miesta vo vedení spoločnosti OLO za hlasovanie o nových šéfov mestských podnikov.

http://www.tvnoviny.sk/domace/1808431_novi-sefovia-bratislavskych-mestskych-firiem-dpb-a-olo-sa-ujali-funkcie

Mimo iné si Krúpa vedel takýmito krôčikmi získať vplyv aj v TIPOSe a taktiež má na svedomý, že Bratislava prichádza ročne o milióny eur. Nakoľko jeho agentúra robila ščítanie obyvateľov, ktoré sa nerobilo primeraným spôsobom.

Prajem si, aby sme nedali na marketing, ale volili tých, ktorí na to skutočne majú. Verím v zdravý rozum a preto mojimi favoritmi sú Ján Mrva, alebo Vašo Mika.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Majského péenky sa Najvyššiemu súdu nezdajú. Dal ich posúdiť znalcom

Podnikateľ môže dosiahnuť aj prerušenie súdu, ktorý sa ťahá už roky. Jeho spoluobžalovaný Brtva nedávno po verdikte ušiel.


Už ste čítali?